These
Draft Minutes sent (bcc) to: Richard Gage, John Heartson, Don DeBar,
Scott Halfmann, Steven E. Jones, William Rodriguez, David Ray
Griffin, William Douglas, Steve Alten, Tom Tvedten, Justin
Martel, Les Jamieson, Michael Jackman, Michael Wolsey, Peggy
Brewster, Barrie Zwicker, Erik Lawyer, Gabriel Day, Kevin Barrett,
Carol Brouillet, Mia Hamel, Paul Craig Roberts, Jack Blood, Diana
(for investigar11s.org), Chris Gruener, Cheryl Curtiss, Jodie
Baltazar, Jarek Kupsc, Joseph Culp, Ken Jenkins, Ellen Mariani,
Gerhard Bedding, Jim Smart, Jack Shimek, Paul Krik, Rock Creek Free
Press, Damon Bean, David Slesinger, Allan Giles, Kyle Hence, Michael
Berger, Dylan Avery, Korey Rowe, Jason Burmas, Robert Bowman, Mike
Palecek, Donald Stahl, Ray McGovern, Cynthia McKinney, Bill Veale,
Don Plummer, Doug Wight, Global Outlook, Paul Zarembka, Penny
Little, Bob Cable, Suzanne Warson, Peter Thottam, Ralph Schoenman,
Carol Wolman, Scholars for 911 Truth & Justice, John Schuster,
Hummux, Political Leaders for 9/11 Truth, Frank Morales, JF Ranger,
Frank Tolopko, Alan Miller, James Hufferd, Ph.D. (911 Truth of
Central Iowa), Erik Larson, Ted Walter, Suzanne Warson,
Frederick Coward, Gordon Duff, Sherri Kane, Leonard Horowitz,
William Woodward, Jerry Mazza, William Pepper, Wayne Madsen, David
Kimball, Jeffrey Orling, Michael Marino, Lenny Mather, Ken Freeland,
Tania Torres, Graeme MacQueen, Yumi Kikuchi, Stuart Hutchison, Roland
Angle, Frank Agamemnon, Dennis Morrisseau, Harold Hilton, Phil
Restino, Rich McCampbell, John Zito, Manny Badillo, John Hankey,
Oskar Mosquito, Edwin Jewett, Ms Anisa Fattah, Robert Barron, Shelton
Lankford, Matthew Hayward, Anna Yeisley, Chris Pratt, Craig Ranke,
Susan Lindauer, Barbara Honegger, Democritus Blantayre, Joseph
Baltar, Rob Balsamo, Robin D Hordon, Jim Hogue, Sheila Casey, Steve
Martin, Ben Collet, Elizabeth Woodworth, Runyan Wilde, Susan
Wolfe, Adam Ruff, Senator Mike Gravel, Conrad Gilber. Jonathan
Mark, Tonya Sneed, Dan Sutton, Richard Krushnic, Mark Crispin Miller,
Byron Belitsos, George Ripley, Laurie Manwell (Toronto Hearings
Steering Committee),Susan Serpa, Nicolas Guillermo, Dwain Deets, Ben
Collett
|